Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Новоживотів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
23 Квітня 2019 р

Методична робота в школі c. Новоживотів

На належному рівні була організована методична робота в школі, яка була спланована враховуючи підсумки роботи школи за минулий навчальний рік та результати діагностичного анкетування вчителів. В міру потреби проводились оперативні методичні наради, консультації, дискусії з актуальних питань організації навчально-виховного процесу. В школі працювали методичні комісії вчителів початкових класів, вчителів суспільно-гуманітарного циклу, вчителів природничо-математичного циклу, класних керівників, психолого-педагогічний семінар, творча група, які допомагали вчителям реалізовувати принципи навчання, виховання і розвитку учнів. Дієвою формою обміну досвідом було проведення відкритих уроків, предметних тижнів, відкритих виховних годин, заходів, свят.

Виконано план курсової перепідготовки та атестації педагогічних працівників. Вчителі, які атестувалися, проводили відкриті уроки, творчі звіти.

За результатами атестації протягом 2008 – 2012 років 10 учителям:

  • підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», Чирві Л.І. встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії».
  • Хоменко Р.В. встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»,
  • Хом’ячук Л.П. встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,
  • Дуці М.І. присвоєно звання «Старший вчитель».

Систематична методична робота з педагогами школи сприяла не тільки вдосконаленню і підвищенню професійної майстерності, активізації творчого потенціалу, а й формуванню швидкої адаптації в умовах, що постійно змінюються в зв’язку з переходом на новий зміст здобуття повної загальної середньої освіти.

Логін: *

Пароль: *